ארכיון לקטגוריה ‘ כללי ’

 

ייעוץ אישי / זוגי וגישור

קרא את המאמר המלא | אין תגובות

P1040129

ברוך הבא לאתר שלי, וברכות על לקיחת הצעד הראשון בדרך לביצוע שינויים בחייך!

כיועצת זוגית ואישית, המשימה שלי היא לעזור לאנשים לשפר את רווחתם הרגשית והאישית על מנת להעצים את כושרם ויכולתם לנהל מערכת זוגית ובינאישית ולצייד אותם בכלים מתאימים ואסטרטגיות הכרחיות כדי לקחת שליטה על חייהם.

הייעוץ נערך באווירה נעימה תוך שמירה על דיסקרטיות!

ייעוץ טלפוני- אם אתם מרגישים במצוקה, עדיין מתביישים להגיע לפגישה או אם אתה במילואים ומרגיש צורך לדבר על בעיה כלשהי או אם את חשה בודדה  מכל סיבה שהיא,אני כאן בשבילכם, אקשיב לכם טלפונית וננסה יחד להבין במה מדובר. (אפשרי גם לקיים שיחה באמצעות Skype  ובאמצעות WhatsApp וכל יישום דומה) , ניתן לשלם תשלום מאובטח בכרטיס אשראי או בהעברה בנקאית, ולהתקשר

ייעוץ זוגי עוזר לאנשים המנהלים קשר זוגי מכל סוג, להבין ולפתור קונפליקטים, לשפר את מערכת היחסים שלהם, להתקשר טוב יותר ולנהל משא ומתן ביניהם ברוח טובה.

 העבודה שלי מתאפיינת באינטואיציה טובה, הקשבה, חמלה, אופטימיות ושיתוף פעולה.

אני מאמינה בישירות ובעידוד אשר תורמים להצלחת ההליך ולא בהפעלת לחץ ובשיפוטיות.

התמקדות במטרה המשותפת שנקבע לעצמנו אתם ואני, עם שימת דגש מיוחדת על החלקים החיוביים בקשר והעצמת כל אחד מבני הזוג, יובילו לחזון הזוגי לו אנו שואפים.

חשוב לדעת שהליך הגירושין או פרידה הם המוצא הסופי והבלתי רצוי ברוב המקרים, לכן עלינו לנסות הכל בטרם נבחר בו. ביעוץ הזוגי תיבנה עבורכם תוכנית שתתאים לסוג הכשל שהתעורר בזוגיות שלכם או בחייכם.

ייעוץ אישי – מאפשר לכם לשוחח בפתיחות ובכנות על בעיות המתעוררות בזוגיות, משברים אישיים וקשיי התמודדות שונים.  יחד נאתר את הבעיה, נתעמת איתה ובעזרת כלים מתאימים נתגבר עליה.

גישור- כלי יעיל ליישוב סכסוכים אישיים ועסקיים. הגישור חוסך זמן יקר והתדיינויות ארוכות בערכאות השונות ואף מוזיל עלויות בצורה משמעותית.

 לפגישת ייעוץ צור קשר

 

קרא עוד

תשלום מאובטח בכרטיס אשראי או בהעברה בנקאית

קרא את המאמר המלא | אין תגובות

 

לתשלום בהעברה בנקאית: לקבלת פרטי חשבון נא התקשר/י  050-6959096

לתשלום מאובטח באמצעות  כרטיס אשראי לחץ כאן על כפתור

שם מבצע התשלום / הלקוח

קרא עוד

איך לעבור את החגים מבלי לאבד את השפיות?

קרא את המאמר המלא | אין תגובות

"אפקט הבקתה" כך אני קוראת לתקופת החגים. מספר אנשים שסוגרים אותם יחד בבקתה (קצת כמו האח הגדול…), לאחר כמה שעות תתחולל מהומה כלשהי. זה יתחיל מדברים קטנים ויתלבה לסערה גדולה.

בחגים, המשפחה כולה ביחד…

זה יכול כמובן להיות נהדר. בהתחלה…

פתאום את/ה שמים לב שיש המון רעש, הרבה דיעות, שלאמא של בעלך יש קול מעצבן ושהדודה ברוניה לא מפסיקה לשאול מתי תביאו עוד ילד…

כך מופרת השלווה היחסית שקיימת בשיגרה.

מה עושים כדי להתמודד עם סיר הלחץ הזה?

הקשבה- היו קשובים לבן/בת הזוג שלכם, גם אם אתם חושבים ששמעתם הכל ושאתם יודעים מה הוא עומד לומר, הקדישו דקה להקשיב, שקלו את הדברים ואל תיחפזו לשלול.

סדר יום- רשמו לעצמכם סדר יום, מה תרצו לעשות בחג, בין אם מדובר במפגשים משפחתיים, או טיול עם הילדים. הסכימו על הדברים מראש, זה ימנע מכם ויכוחים לאחר מכן.

פירגון הדדי:   פרגנו הדדית לבן/בת הזוג שלכם, זמן משל עצמו. בו אחד מכם יהיה אחראי על הילדים אפילו לזמן קצר בזמן שהאחר יעסוק בפעילות שהוא אוהב. הערך של הזמן הזה לא יסולא בפז.

זכרו עם מי התחתנתם/אתם חיים (ובעיקר- עם מי לא…):   בן/בת הזוג שלכם נמצא תמיד בקונפליקט בינכם לבין אבא/אמא/אחים ו"חיות אחרות"… וכך גם אתם. אבל בסופו של דבר אתם חיים עם בן/בת הזוג ולא עם בני משפחתו. כמה שעות של איפוק לא יזיקו, אז תשמעו קצת בדיחות קרש של דוד קשיש, וכמה הטפות מוסר מצד חמותך, אבל עם קצת סבלנות – זה יגמר בסוף.

 הא כן:

אל תסגרי חשבון , בדרך חזרה, עם בן זוגך על מה שאמרה אמא שלו…

ואל תעשה "סדר" עם בת זוגך בתום הסדר…

דברו ישירות וברורות- אל תעסקו בניחושים- אם אתם רוצים משהו מבן בת הזוג שלכם, בקשו באופן ישיר ולא בעקיפין, כך תחסכו הרבה כעסים מיותרים.

חייכו ואל תשכחו לנשום – החיוך יתן לכם פרופורציות, אחרי הכל מדובר בתקופה עמוסה ומורכבת יותר אבל היא תעבור!

לסיום: חג שמח חברים, חיו – ותנו לחיות… 

 

קרא עוד